Kategori: Klübümüzden Haberler

Sevgili Ata Tenis Akademisi tenis severl…

[ad_1]

Sevgili Ata Tenis Akademisi tenis severleri 16.Mart gece 00:00 den sonra faaliyetlerimiz durdurulmuş olup bu yasağa uymuşuzdur fakat gördüğüm kadarıyla bu kurala uymayan kulüplerimiz var sizden ricam Corona virüsü hafife alınacak bir durum değil.
Benide üyelerimiz arayıp ders ve rezervasyon için talepde bulunuyorlar.
Tenis oynamak sağlığınızdan önemli değil .
Sizleri seviyorum sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle .

LÜTFEN EVİNİZDE KALIN !

Şenol KARAGÖZ


[ad_2]

Source

26 Mart/ 10 Nisan da Ata Tenis Akademisi…

[ad_1]

26 Mart/ 10 Nisan da Ata Tenis Akademisinde yapılacak olan 2.Eyüp Dinç kulüp içi turnuvamıza son hazırlıklarımızı haftalık mix turnuvamızla provalarınızı tamamlıyoruz .

10 Takımın mücadele ettiği etkinliğimizde finalistlerimiz belli oldu .

Şampiyon Tuğba EVRAN/Can KURT
Finalist Ülkü KÖSE/Kadir DÖNMEZ

Katılımlarınız için teşekkür eder , başarılarınızın devamını dileriz.


[ad_2]

Source

Antalya Tenis Akademisinde Mix ve Erkek…

[ad_1]

Antalya Tenis Akademisinde Mix ve Erkek Double haftalık turnuvalarımız tüm hızıyla devam ediyor .

Bu haftadaki finalistlerimiz ;

Şampiyon Salih ALAGÖZ/Barış ÇETİN
Finalist Mustafa KOCABIYIK/Mustafa ÖZGÜLER
3.Sedat SOĞUKKUYU/Mehmet KAHRAMAN
4.Can KURT/Erdem BASMACI

Mix

Şampiyon Nurhayat ÖĞÜŞ/Arda ERTÜRK
Finalist Asuman ILGIN/Gürkan ORAL

Başarılarınızın devamını dileriz.




[ad_2]

Source

Antalya Tenis Akademisinde erkek double …

[ad_1]

Antalya Tenis Akademisinde erkek double ve mix turnuvamızda her geçen gün rekabetin arttığı güzel bir ortam oluşmakta sizleride aramızda görmek isteriz iletişim için 5426089009 numaralı telefon numarasından ulaşabilirsiniz.

Erkek Double Finallerimiz
Şampiyon Salih ALAGÖZ/Barış ÇETİN
Finalist Hakan GÖZÜMBEBEĞİ/Gürkan ORAL

Erkek Double Finallerimiz
Şampiyon Erdal EKER/Mustafa KOCABIYIK
Finalist C.Çağlar KÜÇÜKEMİROĞLU/Gökhan MUTLU

Mix Finalimiz
Şampiyon Deniz TEKDAL/Taner KARA
Finalist Nurhayat ÖĞÜŞ/Mustafa KOCABIYIK

Başarılarınızın devamını dileriz.




[ad_2]

Source

Salı ve Cuma Akşamları düzenlediğimiz Do…

[ad_1]

Salı ve Cuma Akşamları düzenlediğimiz Double turnuvalarımızın finalistleri belli oldu Katılımlarınız için teşekkür eder başarılarınızın devamını dileriz.

Mix
Şampiyon Tuğba EVRAN/Kadir DÖNMEZ
Finalist Zeliha TARAKCI/Ali UZ

Erkek Double
Şampiyon Cem KÜÇÜKEMİROĞLU/Arda ERTÜRK
Finalist Gökhan DEMİRAYAK/Nuri HEİSS





[ad_2]

Source

Salı Akşamları oynanan erkek double ve C…

[ad_1]

Salı Akşamları oynanan erkek double ve Cuma günü oyanan double mix finalistleri belli oldu

Şampiyon Mehmet KAHRAMAN /Sedat SOĞUKKUYU
Finalist Gökhan DEMİRAYAK/Hakan GÖZÜMBEBEĞİ

Şamapiyon Hatice YAVERİ/Gökhan MUTLU
Finalist Sevgi ÖZGÜLER/Gökhan DEMİRAYAK

Katılımlarınız için teşekkür eder
Başarılarınızın devamını dileriz…





[ad_2]

Source

27.Ocak ve 01.Şubat 2020 tarihleri arası…

[ad_1]

27.Ocak ve 01.Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya/Atik Tenis kulübünde yapılan 9 yaş turnuvasında sporcumuz Halil Çağan UYSAL Final oynayarak turnuvada 2. olmuş yarı final maçını yine kulübümüz sporcularından Kaan Aydemir ile oynamıştır.
Sporcumuz Alp KAHRAMAN ise 8 yaş maçlarında muhteşem maçlar çıkarmıştır
Hocamız Şenol KARAGÖZ tebrik eder başarılarının devamını dileriz…



[ad_2]

Source

Erkek Double ve Mix Turnuvamızın finalis…

[ad_1]

Erkek Double ve Mix Turnuvamızın finalistleri belli oldu;

03.12.2019 Salı/Erkek Double
Şampiyon Mustafa ÖZTÜRK/Barış ÇETİN
Finalist M.Ali TOSUN/Metin BİBEROĞLU

06.12.2019 Cuma/Mix
Şampiyon Tatiana ÖZEL/Gökhan MUTLU
Finalist Nurkan TOPLU/Hakan GÖZÜMBEBEĞİ

17.12.2019 Salı/Erkek Double
Şampiyon Cenk MEĞRİLİ/Gürel ASLAN
Finalist Hakan GÖZÜMBEBEĞİ/Türker CİVELEK
Başarılarınızın devamını dileriz.




[ad_2]

Source