Yetişkin Tenis Eğitimi

Hayatınız için mükemmel bir adım attınız ve tenis oynamaya karar verdiniz. Tenisi doğru tekniğiyle öğrenmek ve geliştirmek için ders almanın gerekli olduğunu biliyoruz. Eminiz ki tedirginlikleriniz var ancak; biz seviyenize göre yerleştirileceğiniz eğitim programlarıyla sizin endişelerinizi giderecek ve merkezinde tenis olan bir yaşamın muhteşem keyfini sizlere sunacağız.

Bilindiği üzere, ülkemizde genellikle tenis oynamak ve ders almak için bir kulübe üye olmak gerekmektedir. Kulüplerin dışındaki yerlerde rahatlıkla tenis oynamak, kaliteli eğitim almak ve sosyal ortam bulmak genellikle zordur. ATA Tenis Akademisi ayrıcalığıyla, kulüp üyeliği mecburiyeti olmadan, ekonomik paketlerle sizi tenis dünyasında ağırlıyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Yetişkin eğitimini planlarken, ülkemizde tenis sporunu sevdirmek ve yaymak amacıyla yola çıkıp, yetişkinler vasıtasıyla çocuklara indirgeyip ülkemizde tenis kültürünü oluşturmayı düşündük.
Biliyoruz ki, ancak yetişkinlerin tenis oynaması veya spor yapması yoluyla çocuklarımıza örnek olabilir ve iyi sporcular yetiştirebiliriz.

Tenis ne kadar bireysel bir spor da olsa tek başına yapılıp keyif alınacak bir spor değildir. Adımını attığınız bu dünyada yeni dostlar edinecek ve birlikte oynayabileceğiniz partnerlerle tanışabileceksiniz.

Bu anlayışla, tenise ilgi duyan herkesin hayatında katma değer sağlamak için yola çıktık.
Bir strateji ve performans oyunu olan tenisin; yasam kalitesini artıran, kişiye özgüven katan ve yarışmacı ruhu kazandıran essiz felsefesini daha çok kişiyle paylaşmak için her yaştan amatör sporcularımıza özel bir eğitim programı hazırladık.

Programlarımızın amacı; ülkemizde hızlı bir gelişme gösteren tenisin tüm yas gruplarınca tanınmasını, sevilmesini sağlamaktır.